CHR - A2 dvosobni prvi kat

Šifra oglasa: EGQJBX

Put Podvare 39, Sukošan

Ključne značajke

4 osobe
Optimalan kapacitet objekta je 4 osobe
2 spavaće sobe
Ukupna veličina objekta je 100 m2
2 kreveta
2 kupaonice

Opis smještaja

Rezervirajte opuštajući odmor u Crystal Holiday Residenceu u Sukošanu! Ovaj prekrasan kompleks nalazi se direktno na plaži, tako da je plavo i čisto Jadransko more udaljeno samo nekoliko koraka!
Ova luksuzna i elegantna vila sadrži 3 apartmana. Zaboravite sve brige i prepustite se užitku! Iza kulisa ovog stana, otkriva se prekrasan pogled na okoliš i vrt bogat mediteranskim biljem za savršeni ambijent.
Apartman na prvom katu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Ovaj apartman odiše modernim štihom, a s druge strane pruža umirujući pogled s terase na prekrasan vrt, more i zalazak sunca. Uživajte u neodoljivim i čarobnim pogledima koji će vam izliječiti dušu!
Čisti luksuz i elegancija!
TROSOBNI STAN I DVOSOBNI STAN NEMA PRISTUPA BAZENU SAMO ZA PENTHOUSE.

Dostupni sadržaji

Parkirno mjesto
Klimatizirano
WiFi
Pogled na more
Zračna luka
12 km
Trajekt
7 km
Plaža
10 m
Restoran
500 m
Liječnik
1 km
Autobusna postaja
500 m
Turistički info centar
2 km
Ljekarna
15 km
Tržnica
1 km
Marina
2 km
Benzinska postaja
2 km
Zubar
15 km
Kafić
600 m
Bankomat banke
1 km
Katamaran
7 km

Kućni red

Prijava: 14:00 h
Točno vrijeme prijave moguće je izmjeniti u dogovoru s iznajmljivačem.
Odjava: 10:00 h
Kućni ljubimci zabranjeni
Zabranjeno pušenje
Zabranjeno održavanje okupljanja

Otkaz rezervacije

Nema povrata
Ne postoji mogućnost povrata pologa ukoliko se rezervacija otkaže.

Ukoliko se gosti ne pojave u vrijeme svoje rezervacije, nositelj rezervacije teretit će se za 100% od ukupnog iznosa rezervacije.

Dodatni depozit
Za ovu smještajnu jedinicu potrebno je platiti iznajmljivaču dodatni depozit 30% pri potvrdi rezervacije

Vaš domaćin

Odaberi datume